Kategorie

Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej i co dalej Powiększ do pełnego rozmiaru

Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej i co dalej

  • Autor : Beata Anna Dąbrowska 
  • ilość stron : 256
  • rok : 2018
  • oprawa : twarda
  • ISBN : 9788327714596
  • Wydawca : WAM
  • realizacja : 4-7 dni

Więcej szczegółów

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

27,92 zł

Obniżka!

-20%

34,90 zł

Zdrowe jedzenie to w dzisiejszym świecie podstawa. Zobacz, jak wygląda dieta warzywno-owocowa doktor Ewy Dąbrowskiej i skorzystaj z gotowych przepisów.

Publikacja "Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej. I co dalej" jest kontynuacją bestsellerowego zbioru przepisów do diety dr Ewy Dąbrowskiej. Powstała jako odpowiedź na ponawiane przez Czytelników pytania, w jaki sposób utrwalić wypracowane poprzez dietę rezultaty i uniknąć efektu jo-jo. Zawiera zestaw konkretnych wskazówek i metod, które pomogą we właściwy sposób przejść od diety warzywno-owocowej (postu) do zdrowego odżywiania, utrzymując proces redukcji tkanki tłuszczowej oraz odbudowując masę mięśniową. 

Dzięki tej publikacji Czytelnik dowie się, jakie produkty przyczyniają się do uzyskania trwałego zdrowia oraz jak wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe do codziennego życia. Książka ta ma na celu udowodnienie, że odżywianie się nie musi być precyzyjnie zaplanowanym projektem wcielającym w życie kolejne restrykcyjne diety, a dzięki życiu zgodnie z rytmem przyrody i sięganiu po zdrowe, do tego smaczne i nieprzetworzone potrawy, może znów być przyjemnością.

Autorka, Beata Anna Dąbrowska, do współpracy przy książce, oprócz autorki diety zaprosiła: dietetyka klinicznego Paulinę Kwiatkowską, trenera personalnego Justynę Rybak-Dombrowską, trenera rozwoju osobistego (coacha) Agnes Revenvall oraz jezuitę, ojca Dariusza Piórkowskiego. Wszystko po to, by pokazać, że wprowadzenie na stałe zmian w naszym życiu wymaga zróżnicowanego podejścia do problemu. 

Autorka zachęca do holistycznego spojrzenia na siebie, swoje życie i swoją dietę. Wyjaśnia, w jaki sposób potraktować problematykę żywienia i zdrowia całościowo. Zachęca do traktowania swojego ciała oraz sposobu odżywiania jako całości, na którą wpływa wiele czynników. Podkreśla, że tylko zachowanie równowagi we wszystkich aspektach jest gwarantem utrzymania prawidłowej wagi i uzyskania zdrowia. 

Beata Anna Dąbrowska przedstawia Czytelnikowi 5 filarów zdrowego odżywiania, które powinny stanowić podstawę diety. Zdradza powody, dla których człowiek nie potrafi schudnąć bądź pozbyć się problemów ze zdrowiem. Przedstawia reguły prawidłowego i świadomego komponowania posiłków, a także zdradza zasady efektywnej aktywności fizycznej oraz sekret trwałej motywacji. W czytelny sposób wyjaśnia "tajne" metody dietetyków. Zachęca do przejęcia kontroli nad swoim ciałem, zdrowiem i całym życiem.

Beata Anna Dąbrowska jest kontynuatorką dzieła dr Ewy Dąbrowskiej i praktykiem zdrowego żywienia. Prywatnie jest synową dr Ewy Dąbrowskiej, od lat mieszka w Norwegii. Redaguje dział z przepisami na oficjalnej stronie internetowej dr Ewy Dąbrowskiej. Ma na swoim koncie dwie publikacje dotyczące diety warzywno-owocowej: "Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej. Przepisy" oraz "Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej. I co dalej".

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 18.00 soboty w godzinach 10.00 - 13.00

Telefon:42/611-10-80, 515-191-171

Napisz do nas