Kategorie

Gwiazdozbiór Księgobójca Człowiek , który musiał umrzeć  Pakiet polskich kryminałów Powiększ do pełnego rozmiaru

Gwiazdozbiór Księgobójca Człowiek , który musiał umrzeć Pakiet polskich kryminałów

  • Autor : Maja Wolny , Mariusz Zielke , Marta Zaborowska 
  • ilość stron : 1452
  • rok : 2017
  • oprawa : blister 
  • Wydawca : Czarna Owca 
  • czas dostawy : 2-5 dni

Więcej szczegółów

2 dostępnych

Ostatnie egzemplarze!

50,39 zł

Obniżka!

-16%

59,99 zł

Marta Zaborowska, "Gwiazdozbiór"
Podwarszawską szkołą dla wybitnie uzdolnionych uczniów, wstrząsa informacja o śmierci jednego z wychowanków. Wkrótce zamordowani zostają kolejni uczniowie, a autopsja każdego z nich wykazuje postępujące kalectwo, przekreślające ich drogę do sławy. W trakcie śledztwa, prowadzonego przez policyjną detektyw Julię Krawiec, do warszawskiej ASP wpływa list z rysunkami zamordowanych dzieci. Ktoś uwiecznia moment ich śmierci na swoich pracach. Julia musi odnaleźć autora rysunków zanim dojdzie do kolejnego zabójstwa.
Mariusz Zielke, "Człowiek, który musiał umrzeć"
Roman Wolak bez wątpienia jest draniem, który dzięki dobrym kontaktom z dawną esbecją, układom i łapówkom dorobił się fortuny na kontraktach z państwem polskim. Ale czy jest również mordercą wścibskiego dziennikarza? To pytanie gnębi znanego szwedzkiego publicystę Svena Olssona, w którego ręce trafia tekst o machlojkach Wolaka. Olsson przyjeżdża do Polski i… pada ofiarą zamachu terrorystycznego zorganizowanego przez faszystowską bojówkę.
Maja Wolny, "Księgobójca"
Historia Wiktora Krzesima, amsterdamskiego księgarza polskiego pochodzenia, zawodowego podglądacza, zakochanego w skrywającej tajemnice kobiecie. Wiktor prowadzi prywatne śledztwo zza szyby ksiągarni, w sprawie śmierci znanego restauratora mebli. Czy w czterech ścianach wąskiego amsterdamskiego domu można ukryć prawdę o zbrodni?